play_arrow

Етери

Що мотивує підприємниць залишатися на Харківщині?

micФіліп Дикань today29.05.2024 41

Тло
  • cover play_arrow

    Що мотивує підприємниць залишатися на Харківщині? Філіп Дикань


«Історії успіху підприємниць є навіть під час повномасштабної навали», — наголосив президент ГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак і навів приклади. Приміром, одна з відомих марок, яка займається виготовленням харчів, саме за цей час повністю оновила власну бізнес-модель і запустила новий напрям. Тим часом власниця кондитерської-пекарні на початку великої війни втратила бізнес у Харкові, перемістила його, а потім повернулася до Харкова й нині відкрила філіал у Валках. І це не єдині приклади успішного ведення бізнесу жінками в умовах широкомасштабної агресії.

Підприємниці з декількох громад України обговорили в Харкові, як посилити роль жінок, які займаються бізнесом, у відновленні економіки, що потрібно для сприяння реалізації економічних можливостей жінок під час війни та в післявоєнний період, а також інтеграцію внутрішньо переміщених жінок.

Про це й те, що мотивує підприємниць залишатися в Харкові, у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповіли президент Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак та експертка цієї організації Вікторія Нестерова.


Етери

0%