play_arrow

Етери

Що заважає жінкам вести підприємницьку діяльність?

micФіліп Дикань today28.03.2024 63

Тло
  • cover play_arrow

    Що заважає жінкам вести підприємницьку діяльність? Філіп Дикань


Наприкінці січня Асоціація приватних роботодавців провела фокус-групу й опитування в межах проєкту «Зміцнення економічних можливостей жінок під час війни й у післявоєнний період у Харківській області». Цей проєкт упроваджують за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Важливо було визначити й оцінити ключові проблеми, що заважають жінкам долучатися до процесів економічного відновлення у регіоні, а також сформувати перелік найголовніших пріоритетів серед потрібних змін для розв’язання виявлених проблем у соціально-економічній інтеграції жінок.

Отримані відповіді дадуть основу для підготовки проєктів і програм, спрямованих на підтримку підприємниць, розвиток бізнесу й активну та продуктивну залученість до процесів розбудови громад.

Зокрема, обговорювали проблеми й виклики, які виникають на шляху жінок у підприємництві, як місцева влада може підтримати й допомогти, участь у громадській діяльності й те, які навички та знання потрібні жінкам для ведення підприємницької діяльності, і багато іншого.

Докладно про результати дослідження у програмі «Накипіло ввечері» розповіла представниця Асоціації приватних роботодавців Вікторія Нестерова, відповідальна за модерування фокус-групи та зведення інформації. Окрім того, Валентина Денисенко, засновниця ГО «Грін-Ландія» та співвласниця приватної компанії Green for You, й Олена Ольховська, власниця друкарні, поділилися власним досвідом ведення бізнесу.


Етери

0%