play_arrow

Сміх та гріх

«Сміх та гріх» із Левком Скопом і Мирославом Візором

micСаша Сердюк today16.03.2024 35

Тло
  • cover play_arrow

    «Сміх та гріх» із Левком Скопом і Мирославом Візором Саша Сердюк


Сьогодні й далі знайомимося з Дрогобичем.

Досить рідко доводиться записувати інтерв’ю з людьми, які точно ввійдуть в історію України або принаймні залишать у ній мистецький слід. З упевненістю таке можна сказати про Левка Скопа та його вірного напарника Мирослава Візора. Вони — Бетмен і Робін дрогобицького краю.

Левко вже протягом кількох десятиліть вивчає та, найголовніше, фіксує історію українського мистецтва, ікон і церков. Паралельно з тим він щоденно малює образи для військовослужбовців на фронті, робить виставки своїх робіт, а ще встигає займатися хобі: записувати музичні альбоми.

Левкові допомагає Мирослав Візор. Нині про нього знімають документальний фільм. Він грає в театрі й разом із Левком, духовенством і жителями села Новошичі в Дрогобицькому районі відновлює покинутий храм минулого століття та створює там пантеон пам’яті українських воїнів.

Про мистецтво, культуру, натхнення, війну та багато іншого — у нашому випуску.

Усім приємного прослуховування!

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Сміх та гріх

0%