play_arrow

Етери

«Спільне майбутнє» — урбаністичний проєкт для громад

micФіліп Дикань today01.07.2024 13

Тло
  • cover play_arrow

    «Спільне майбутнє» — урбаністичний проєкт для громад Філіп Дикань


Громадська організація «Міські реформи» запрошує громади до співпраці у проєкті «Спільне майбутнє». Участь у ньому візьмуть представники п’яти громад, які прагнуть налагодити зв’язок між громадськістю, місцевою владою і бізнесом, бажають рухатися у напрямку сталого розвитку та знайти ідеї для відновлення і подальшого розвитку.

Громади спільно з експертною командою працюватимуть над проведенням урбаністичних досліджень і розробленням візії розвитку громади та просторових рішень. Буде проведено серію партисипативних заходів і тренінгів для посилення громадськості та її участі у процесі відбудови. Результатом роботи стане налагоджений діалог між органами місцевого самоврядування і громадськістю, а також упорядковані ідеї жителів громади, які імплементують у стратегії, комплексні плани, а також програми відновлення.

Заявки на участь приймають до 28 липня. Для подачі заявки потрібно надіслати заповнений файл анкети на електронну пошту: [email protected].

Докладніше про проєкт «Спільне майбутнє» у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповіла голова громадської організації «Міські реформи» Олександра Нарижна.


Етери

0%