play_arrow

Музичне бубубу

Станіслав Лецик та Яна Коник

micСаша Сердюк today02.04.2024 22

Тло
  • cover play_arrow

    Станіслав Лецик та Яна Коник Саша Сердюк


Вас вітає «Музичне бубубу»!

Закінчуємо гуляти Дрогобичем і знайомитися з містом із двома яскравими героями й хорошими друзями ведучого Олександра Сердюка.

Це Станіслав Лецик та Яна Коник, з якими Олександр організував у Дрогобичі за рік більше музичних благодійних фестивалів, ніж за останні десять років. Їх було чотири.

Гедлайнером першого став гурт «Брати Гадюкіни», який не давав концертів у Дрогобичі тридцять років. Саме до цієї дати приурочено фестиваль, де також виступили Левко Дурко й Аеліта, київський гурт «Квіткіс» і барабанщик із Полтави Владислав Білас.

На другому фестивалі виступили «Латексфауна», EL Кравчук, «Аква Віта» й «Лабораторія джазу».

Третій під назвою «Потяг Харків — Дрогобич» відіграли гурт «Жадан і Собаки» та Христина Соловій.

На четвертому виконали свої пісні гурти «Друга ріка» й Nazva, а також Kurs Valüt і Роман Скорпіон.

Загалом усі чотири події відвідало 8 000 людей. Упродовж них зібрано майже мільйон гривень для ЗСУ. Про це й говорили — як утрьох зробити опенейр у маленькому місті й не поїхати дахом.

Нині Яна працює в Києві, а Стас захищає нас від ворога, але другого червня золотий склад знову збереться, щоби зробити п’ятий фестиваль на іншій локації. Звісно, переважно будуть артисти, які вперше виступатимуть у Дрогобичі.

Усім приємного «бубубу»!

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Музичне бубубу

0%