![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Світлана Фролова Філіп Дикань
Харківʼянка Світлана Фролова через війну вимушена була переїхати до валлійського містечка Лланортід-Веллс. Там вона влаштувалася у місцевому кафе й почала випікати добре знайомі в Україні, але незнані у Британії торти, а щоб місцеві мешканці більше дізналися про Україну, Світлана дає випічці ще й назви українських міст. Так зʼявилися «Наполеон-Харків», шоколадно-кавовий «Будь Львовом», «Вишневий Івано-Франківськ», «Апельсиновий Мелітополь», «Полуничний — то Одеса» й багато інших.