play_arrow

Етери

Треба виїжджати із прикордонних сіл Золочівщини, поки це безпечно

mic Володимир Носков today04.06.2024 268

Тло
  • cover play_arrow

    Треба виїжджати із прикордонних сіл Золочівщини, поки це безпечно Володимир Носков


Наприкінці минулого тижня очільник Золочівської громади Віктор Коваленко звернувся до людей із наполегливим проханням завчасно виїхати до Харкова чи в іншу область, оскільки росіяни можуть наступати на Золочівщину. Передусім евакуюють родини з дітьми й маломобільних людей. Про це Радіо «Накипіло» розповів сам Віктор Коваленко. За його словами, 30–31 травня відбулися наради зі старостами, інформацію передали головам вуличних комітетів.

Жителів громади, що не мають родичів чи друзів, до яких можна переїхати на тимчасове проживання, готові поселити в харківських гуртожитках. Також є можливість поїхати до Золочівської громади, що на Львівщині. Усього потрібно вивезти понад 1 800 людей із прикордонних сіл Золочівщини.

Раніше своє занепокоєння через імовірне загострення воєнної ситуації на Золочівському напрямку висловив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Він сказав, що в разі наступу на Золочівщину найперше треба евакуювати півтори тисячі місцевих. Чому жителі прикордонних сіл відмовляються чути прохання влади про завчасну евакуацію і як їх можна вмовити виїхати — про це говорили в подкасті «Накипіло вранці» з начальником Золочівської селищної військової адміністрації Віктором Коваленком.


Етери

0%