play_arrow

Станція «Держпром»

Російські злочини на Харківщині

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today24.08.2023 30

Тло
  • cover play_arrow

    Російські злочини на Харківщині Марія Малєвська, Олександр Бринза


За півтора року великої війни від російських обстрілів загинули, зазнали поранень або зникли безвісти понад 25 000 цивільних українців. Це інформація з бази даних ініціативи «Трибунал для путіна».

Харківська область у цій базі даних на перших місцях за багатьма показниками: наприклад, регіон — лідер за кількістю обстрілів цивільних об’єктів: 7 800 разів. Для порівняння: Донеччина — зо 6 500 обстрілів.

Утім, важлива ремарка: усі ці цифри без урахування даних із Маріуполя, наприклад, або Сєвєродонецька, де нині підрахувати жертви руйнування неможливо.

Сьогодні говоримо з правозахисниками, які ретельно й щоденно документують російські злочини в Україні, а також готують нове подання до Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Чому це важливо й чи дочекаються українці справедливого покарання злочинців — з’ясовуємо сьогодні разом із Харківською правозахисною групою. Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%