play_arrow

Етери

«Тут був мій дім»: розбиті українські міста на панорамних фото

micФіліп Дикань today20.03.2024 32

Тло
  • cover play_arrow

    «Тут був мій дім»: розбиті українські міста на панорамних фото Філіп Дикань


«Тут був мій дім» — так називається імерсивний виставковий проєкт, який уперше в Україні представить панорамну фотографію як поєднання формату віртуальної реальності та класичної фотографії.

Під імерсивними розуміють технології повного або часткового занурення у віртуальний світ. Проєкт «Тут був мій дім» поєднує різні виставкові прийоми для демонстрації наслідків російського вторгнення в найбільш охопному форматі з можливих: у панорамній фотографії на 360 градусів. Використано проєкції, відео, звук і навіть дим. І, звісно, VR-окуляри з можливістю опинитися прямо в серці зруйнованих міст і QR-посилання на панорамні світлини на сайті проєкту 360war.in.ua.

Виставка «Тут був мій дім» відкрилася 19 березня у львівському Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа». Організатори планують показати її в інших містах України, а також Європи та США.

Про те, як виникла ідея проєкту та як його готували, у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповів засновник і керівник проєкту Тарас Волянюк.


Етери

0%