play_arrow

Етери

Українці зібрали гроші для харків’янина з Північної Салтівки

micФіліп Дикань today21.02.2024 34

Тло
  • cover play_arrow

    Українці зібрали гроші для харків’янина з Північної Салтівки Філіп Дикань


В одній із пошкоджених унаслідок обстрілів навесні 2022 року багатоповерхівок на Північній Салтівці живе пан Анатолій. Йому 62 роки. Він переніс інсульт. Через війну втратив роботу, а тепер працює двірником, за що отримує від сусідів на вулиці три тисячі гривень на місяць. На офіційну роботу влаштуватися чоловік не може, бо не має документів, через що не може розраховувати й на державну допомогу. Опалення у квартирі пана Анатолія немає, тому вночі він спить на двох стільцях біля газової пічки.

Журналісти з інформагенції «Медіапорт», які знімали про пана Анатолія сюжет, кажуть, що він дуже сором’язливий, надзвичайно добродушний і вельми самотній. На весь будинок він єдиний мешканець. Журналісти «Медіапорту» вирішили допомогти панові Анатолію й оголосили збір грошей, щоб він зміг відремонтувати квартиру. За добу люди з усієї України задонатили для Анатолія 84 тисячі гривень.

Чому журналісти вирішили допомогти мешканцеві Північної Салтівки та як убезпечили його від шахраїв — у ранковій програмі Радіо «Накипіло» розповіла журналістка інформагенції «Медіапорт» Ірина Гнатюк.


Етери

0%