play_arrow

Етери

Україну варто підтримувати й надалі. Результати опитування громадян європейських країн і США

micФіліп Дикань today03.06.2024 28

Тло
  • cover play_arrow

    Україну варто підтримувати й надалі. Результати опитування громадян європейських країн і США Філіп Дикань


Міжнародний комітет порятунку (IRC, міжнародна гуманітарна організація, заснована на заклик Альберта Ейнштейна 1933 року) нещодавно провів опитування за допомогою компанії YouGov у Швеції, Німеччині, Франції, Великій Британії та Сполучених Штатах. Також використали дані з Польщі, зібрані Opinia24. Опитування показало, що більшість людей і далі підтримує допомогу Україні й біженцям, незважаючи на напружену політичну риторику в сезон виборів.

Серед понад 7 400 опитаних більшість респондентів уважають, що їхні країни мають забезпечити українських біженців житлом, їжею, основними потребами, освітою та медичними послугами, а потім надати їм змогу працювати. Найвищу підтримку допомоги Україні й біженцям спостерігають у Великій Британії та Швеції. Більшість у США, Великій Британії та Швеції вважає, що українським біженцям треба надати дозвіл на довгострокове проживання. У Польщі 55 % опитаних і 47 % у Німеччині, у двох країнах із найбільшою кількістю українців, уважають довгострокову підтримку потрібною. У Великій Британії 79 % і у Швеції 72 % опитаних виступають за довготривалу підтримку українських біженців.

Докладніше про саме опитування та його результати у програмі «Накипіло ввечері» розповів комунікаційний менеджер Міжнародного комітету порятунку Святослав Родюк.


Етери

0%