play_arrow

Етери

«Валізки з книжками» від німців у харківських бібліотеках

mic Володимир Носков today15.02.2024 29

Тло
  • cover play_arrow

    «Валізки з книжками» від німців у харківських бібліотеках Володимир Носков


Вісім бібліотек Харкова стали учасницями німецького проєкту «Валізка з книжками». Його втілюють за підтримки МЗС Німеччини й культурного інституту Goethe-Institut.

Фахівчині в царині літератури зібрали валізки з дитячими книжками українських і закордонних авторів — по двадцять дві в кожній. Окрім книжок, у наборі містяться також сенсорні іграшки, розмальовки й посібник від відомих психологів і психотерапевтів про те, як розмовляти з дітьми про війну, уміти їх підтримати й пояснити їм складні речі простою мовою.

Загалом у межах освітньої програми набори дитячої літератури зможуть отримати 250 бібліотек із різних регіонів України. Що ж стосується харківських книгарень, то ці незвичайні валізки точно стануть цікавими тим хлопчикам і дівчаткам, які попри складнощі воєнного часу й далі відвідують бібліотеки. Вони працюють не тільки як місця видачі книжок, але і як освітні позакласні простори. Тут проводять гуртки й конкурси. Усі, хто не має змоги спілкуватися наживо з однокласниками в школі, приходять до бібліотек, щоб весело й пізнавально провести дозвілля.

У подкасті «Накипіло вранці» про проєкт розказали директорка Централізованої бібліотечної системи Слобідського району Валентина Іванова, а також директорка Централізованої бібліотечної системи Холодногірського району міста Харкова Ірина Коротько.


Етери

0%