play_arrow

Етери

Вчився на ТОТ. Як підтвердити компетенції

micКирило Лукаш today25.01.2024 59

Тло
  • cover play_arrow

    Вчився на ТОТ. Як підтвердити компетенції Кирило Лукаш


Випускники, які навчалися на тимчасово окупованій території, зможуть підтвердити свої навички й уміння на підконтрольній території України.

24 березня 2024 року набере чинності Закон № 3482-ІХ, що дасть змогу особам, які проживали на ТОТ і закінчили там заклади освіти, підтвердити свої навички й уміння на підконтрольній Уряду України території.

Ухвалений закон не передбачає визнання документів про освіту, виданих окупаційною владою. Однак усі свої вміння, знання, навички, погляди й цінності, набуті у процесі навчання, тепер можна буде підтвердити офіційно.

Про нову законодавчу ініціятиву говорили під час чергового випуску «Накипіло вдень» разом із головною координаторкою громадської організації «Донбас СОС» Віолетою Артемчук. Хто за новим законом зможе підтвердити свої знання та кваліфікацію, а хто — ні? Які спеціальності не потраплятимуть під дію закону? Які виклики ставить цей закон перед Україною загалом і перед її системою освіти зокрема? І чому цей закон спрямовано більше в майбутнє, а не на сьогодення?


Етери

0%