play_arrow

Етери

Великдень — це час насичення людської душі

mic Володимир Носков today28.03.2024 38

Тло
  • cover play_arrow

    Великдень — це час насичення людської душі Володимир Носков


Через кілька днів християни західного обряду святкуватимуть Великдень. У неділю, 31 березня, Воскресінню Христовому радітимуть у костелах миряни Римо-католицької церкви, у молитовних будинках — протестанти, а також святкуватимуть парафіяни Фінляндської православної церкви.

У мирян латинського обряду Харкова головна великодня меса відбудеться в катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, що розташований в історичному центрі міста.

Святу католицького Великодня (як і в православ’ї) передує Страсний тиждень. У цей особливий духовний час віряни згадують події останніх днів земного життя Сина Божого, Тайну вечерю Христа з учнями, зраду Юди і, звісно ж, страсті Господні, перш ніж Він, розп’ятий на хресті, вигукнув до Отця Небесного: «Отче, прости їм, бо не відають, що чинять». У четвер, коли миряни Римо-католицької церкви згадують вечерю Господню й нічну молитву Ісуса Христа в Гетсиманському саду, куди він прийшов зі своїми учнями, я запросив до студії на подкаст «Накипіло вранці» єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Павла Гончарука.

З ним говорили про війну й те, як уберегти душі від люті й ненависті. Також дізнавалися, як святкуватимуть Великдень 31 березня миряни Римо-католицької церкви в Харкові.


Етери

0%