play_arrow

Етери

Ветеранам пропонують навчання на електромонтерів підстанцій

mic Володимир Носков today18.04.2024 90

Тло
  • cover play_arrow

    Ветеранам пропонують навчання на електромонтерів підстанцій Володимир Носков


Нові професії для ветеранів війни від Укренерго.

Із середини березня ворог нещадно нищить українську енергетичну інфраструктуру. Тільки в Харківській області російські терористи ракетами, «Шахедами» й керованими авіабомбами завдали серйозних руйнувань п’ятій теплоцентралі, Зміївській ТЕС тощо. За словами міського голови Харкова Ігоря Терехова, ворог знищив основні трансформаторні підстанції міста. Тепер Харкову енергетичну кризу допомагають пережити інші регіони України. А в прикордонних громадах області за постачання електрики інженери обленерго буквально борються. Бо обстріли агресора постійно нищать лінії електропередач і спеціальне обладнання трансформаторів.

З огляду на ситуацію, що склалася в енергетиці, і те, що її доведеться повністю відновлювати, національна енергетична компанія «Укренерго» вирішила долучити до цього глобального процесу воїнів, що повертаються з фронту. Після лікування та реабілітації вони потребуватимуть нової професії з працевлаштуванням. Днями Укренерго оголосило про початок освітнього проєкту з навчання та працевлаштування ветеранів і членів їхніх сімей під назвою «Разом».

Комплексна програма допоможе опанувати нову професію з нуля й стати професійним електромонтером з обслуговування підстанцій. НЕК «Укренерго» впроваджує цю освітню ініціативу спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Veteran Hub та інших організацій, що обстоюють права й цінності ветеранів.

Програму започатковано для людей, які наразі не мають навичок і знань для роботи з електрикою та електрообладнанням, проте бачать перспективи свого професійного розвитку саме в цій галузі. Укренерго запрошує до співпраці мешканців насамперед невеликих міст і сіл. На програму «Разом» можуть подаватися жителі Закарпаття, Дніпропетровщини, Кіровоградської, Львівської та Одеської областей, а також Миколаївщини й Харківщини. Після завершення курсу його учасники набудуть усіх потрібних знань та освоять важливі вміння, щоби взятися до нової, справді цікавої роботи.

В Укренерго наголосили, що до навчання, крім ветеранів, запрошують і членів родин військовослужбовців. Термін подання заявок у компанії продовжили ще на один тиждень — включно до п’ятниці, 26 квітня. Потім відбіркова комісія оголосить імена тих, хто долучиться до теоретичних і практичних занять. Розпочати навчання планують уже в травні. Анкету учасника програми «Разом» заповнюйте за посиланням.

Докладніше про умови нової освітньої програми «Разом» у подкасті «Накипіло вранці» говорили з директоркою з управління персоналом НЕК «Укренерго» Людмилою Єропкіною.


Етери

0%