play_arrow

Етери

Ветерани навчатимуться підприємництва

micФіліп Дикань today25.08.2023 179

Тло
  • cover play_arrow

    Ветерани навчатимуться підприємництва Філіп Дикань


У Харкові стартує проєкт «Новий відлік. Центр підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів». Орієнтований він на ветеранів і членів їхніх родин. Мета проєкту — допомогти ветеранам у започаткуванні, поновленні й розвитку власного бізнесу, забезпечити можливості влаштувати гідне життя ветеранам та їхнім сім’ям, підвищити конкурентоздатність ветеранського бізнесу, зробити популярним підприємництво як спосіб самозайнятості серед ветеранів і створити передумови для появи нових робочих місць.

Після закінчення курсу учасники зможуть застосувати набуті знання для перебудови бізнес-процесів, що допоможуть відновити власну справу, підвищити продажі, розширити асортимент продукції чи послуг, вийти на нові ринки. Протягом навчання учасники отримають консультації від експертів проєкту для розроблення бізнес-плану чи маркетингової стратегії та підготують проєктні заявки й подадуть їх для отримання грантів на розвиток власного бізнесу.

Про особливості проєкту, деталі навчання, що конкретно отримають учасники від нього й умови участі у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповів президент ГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак.


Етери

0%