play_arrow

Етери

Відновлення Харківського художнього музею

micФіліп Дикань today14.02.2024 31

Тло
  • cover play_arrow

    Відновлення Харківського художнього музею Філіп Дикань


Харківський художній музей зі всіх музеїв міста постраждав найбільше. Так каже його директорка Валентина Мизгіна. Музей залишився без вікон іще в перші дні березня 2022 року, а ще частину він утратив після атак по центру Харкова напередодні нового, 2024-го, року, коли пошкоджень зазнали приміщення.

Нині розпочинається великий проєкт із відновлення музею під назвою «Горизонти культури: збереження Харківського художнього музею». Його фінансують Європейський Союз у межах програми House of Europe, а також Німецький культурний центр Goethe-Institut при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Партнером музею виступає громадська організація «Артоборона», яка ініціювала проєкт.

Про те, як Харківський художній музей долає виклики воєнного часу, наскільки масштабний проєкт з його відновлення, які плани та мрії музейників, у програмі «Накипіло ввечері» поговорили з директоркою Харківського художнього музею Валентиною Мизгіною, заступницею директорки музею з наукової роботи Ларисою Абраменко та комунікаційною менеджеркою проєкту відновлення музею Наталею Вальтер-Буйновою.


Етери

0%