![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Віталій Блик Саша Сердюк
Вас вітає «Музичне бубубу»!
Рік тому, коли записувалися випуски зі всіма учасниками колективу «Жадан і Собаки», на одному із цих записів був Віталій Блик. Ведучий подкасту Олександр Сердюк пообіцяв, що рівно через рік запише з ним випуск.
Так і сталося. Знову «Собаки» на гастролях, і знову записували в готельному номері, а ще саме в цей час у гурту Віталія «Та сама» вийшов сингл.
Віталік є артдиректором легендарного клубу «Вілла крокодила» в Полтаві, а також техніком і учасником гурту «Та сама».
Усім приємного «бубубу»!
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.