![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Віталій Гудзій Саша Сердюк
Вас вітає «Музичне бубубу»!
Продовжуємо цикл випусків із маленького Дрогобича.
Сьогодні говоримо з гітаристом гурту «Мері», співачки Оксани Білозір і проєкту X-Projekt, а також звукорежисером, продюсером і композитором Віталієм Гудзієм.
Про музику, війну, Дрогобич і багато іншого.
Усім приємного «бубубу»!
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.