![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26-14.27.31-370x480.jpeg)
Волонтерський проєкт «Вишибанки» Євген Удовиченко
Їх репостив Лачен, а серед авторів є співробітники NETFLIX і співзасновники пабліка «Х*$овий Харків». Про волонтерський проєкт «Вишибанки», агрегатор зборів на допомогу армії, у новому випуску програми «Голоси нашого міста». На всі питання ведучого відповідала Анна Мєняйленко, комунікаційниця проєкту.
Наголошуємо: це не рекламний випуск. Ми лише прагнемо, аби якомога більше людей підтримувало ЗСУ. Підтримуйте й ви.