play_arrow

Етери

Виставка про руйнування Харкова для євродепутатів

micВолодимир Носков today30.08.2023 108

Тло
  • cover play_arrow

    Виставка про руйнування Харкова для євродепутатів Володимир Носков


«Розлам. Документи з Харкова» — так називається фотовиставка, яку відсьогодні зможуть побачити депутати Європейського парламенту в бельгійському Брюсселі.
На світлинах — величезна вирва, утворена російською ракетою неподалік будівлі обладміністрації, пошкоджені архітектурні пам’ятки бекетовського стилю, зруйновані приміщення фізтеху, понівечені багатоквартирні будинки Північної Салтівки, руїни приватного житла в селах на деокупованих територіях або у прифронтових громадах тощо.

Голова правління громадської організації «Майдан Моніторинг» Наталія Зубар на своїй фейсбук-сторінці розповіла, що євродепутати зможуть побачити 92 світлини зруйнованих будівель у Харкові та громадах області. Частину фотодокументів відзнято за допомогою дронів.
«Ми відбирали фотографії для виставки з думкою, щоб відвідувач — європейський депутат чи політик — міг відчути силу трагедії в Україні, ніби це сталося поруч, щоб вони відчули, наскільки це близько», — ділиться задумом виставки пані Наталя.

Правозахисниця Наталія Зубар із документаторами почала фіксувати злочини, скоєні росіянами на території Харківщини, з першого місяця повномасштабного вторгнення.

Організаторами експозиції є ініціатива Team4Ukraine та інформаційний центр «Майдан Моніторинг».
У подкасті «Накипіло вранці» слухайте розмову з Наталією Зубар про саму виставку й роботу документаторів злочинів росіян.


Етери

0%