play_arrow

Етери

Як купити нове помешкання за сертифікатом на зруйноване житло

micФіліп Дикань today19.01.2024 72

Тло
  • cover play_arrow

    Як купити нове помешкання за сертифікатом на зруйноване житло Філіп Дикань


Із 16 січня в Харкові розпочалися перші угоди за сертифікатами на зруйноване житло. Якщо людина втратила свою домівку й має відповідне рішення комісії, що її житло знищене й не підлягає відновленню, то вона має право на отримання житлового сертифіката з певною сумою на придбання квартири, будинку або інвестування в первинний ринок нерухомості; місце розташування цієї нерухомості вона вибирає самостійно.

Людина повинна подати відповідну заяву через «Дію» й чекати на візит комісії, яка вже вирішить, потрібно відновлювати її житло чи його зруйновано й особа має право на сертифікат.

Як отримати сертифікат на зруйноване житло? Що можна придбати за нього? Як купити нерухомість із сертифікатом та як розрахуватися із продавцем? Які обмеження є під час купівлі нерухомості із сертифікатом? Чому продавці побоюються покупців із державними грошима й чому не варто цього робити?

Про це у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповіла Юлія Парщик, засновниця агенції нерухомості «Фундація», де 16 січня відбулася перша угода з купівлі житла за сертифікатом.


Етери

0%