play_arrow

Етери

Як набути нової професії

micФіліп Дикань today15.01.2024 30

Тло
  • cover play_arrow

    Як набути нової професії Філіп Дикань


Харківʼяни почали волонтерити з перших днів війни, волонтери закривали найнагальніші потреби містян, насамперед з продуктами. З часом замість одних потреб зʼявилися інші, довелося адаптуватися до непередбачених обставин, шукаючи способи надання допомоги тим, хто цього найбільше потребував. Стало зрозуміло, що для забезпечення ефективної та злагодженої роботи потрібно створити організацію, яка зможе координувати зусилля волонтерів і фахівців різних напрямів. Так з’явився Координаційний гуманітарний центр.

Нині волонтери вже не тільки забезпечують продуктами нужденних мешканців Харкова, але й допомагають привести до ладу постраждалі під час обстрілів помешкання, а віднедавна започаткували тренінги для перекваліфікації соціально вразливих верств. Відтепер ті, хто опинився у скрутному становищі через війну, переселення і/або втрату робочого місця, можуть набути нових конкурентних спеціальностей.

Про нові можливості, які надають волонтерські організації, у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповіли голова Координаційного гуманітарного центру Євген Коляда та голова правління ГО «Їжа харків’янам», керівник напрямку групи швидкого реагування Координаційного гуманітарного центру Максим Почапський.


Етери

0%