![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Як наші гвардійці ворогів з окопів вибивали Філіп Дикань
Бійці 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України старший капітан Олег «Катран» і старший лейтенант Олександр «Крєпкій» розповіли про бій, у якому вони брали участь трохи більш як за добу до інтервʼю. Це сталося під Кремінною: ворога потрібно було вибити з позицій, що він зайняв. Побратими з добровольцями, які зголосилися піти з ними, вступили в бій з окупантами.