play_arrow

Етери

Як підготуватися до можливих знеструмлень

mic Володимир Носков today12.10.2023 42

Тло
  • cover play_arrow

    Як підготуватися до можливих знеструмлень Володимир Носков


Коротке замикання електромережі через потужні обігрівачі; загоряння будинку внаслідок використання саморобного туристичного пальника; пожежі, спричинені пічним опаленням, — усе це тільки деякі причини переважної більшості пожеж у житлових будинках.

А із часів ворожих ракетних обстрілів критичної інфраструктури люди запаслися генераторами на дизельному пальному та різними приладами альтернативного електроживлення гаджетів, щоб бути постійно зі світлом і в теплі попри знеструмлення. Щоправда, такі рятівні генератори, свічки або електропідзарядні станції можуть стати причиною пожеж.

Тому в Державній службі України з надзвичайних ситуацій просять купувати тільки сертифіковане обладнання. А перед тим як умикати прилади, варто прочитати інструкцію. І взагалі: перш ніж іти в магазин для купівлі обігрівача, треба знати, у якому стані електропроводка у квартирі.

Напередодні опалювального сезону та з огляду на прогнози української розвідки стосовно нових спроб росіян нищити критичну інфраструктуру поговорили про те, як підготуватися до ймовірних знеструмлень так, щоб не порушувати правил пожежної безпеки вдома й у офісі.

Гостем ранкового етеру Радіо «Накипіло» став пресофіцер Головного управління ДСНС у Харківській області Дмитро Чайка.


Етери

0%