![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Як поліціянти стали опікунами коней Філіп Дикань
На двох поліціянтів Старосалтівської громади Дмитра Новицького й Дениса Керпека в серпні минулого року звалилося несподіване господарство: їм довелося взяти під опіку майже три десятки породистих коней із кінноспортивного клубу, який залишився без догляду.
Як правоохоронці дають раду незвичним підопічним, чого вони потребують, як і чим їм можна допомогти — слухайте в записі нового випуску програми «Накипіло ввечері».