play_arrow

Етери

Як працює «Добробат» у Харкові

micФіліп Дикань today10.01.2024 124

Тло
  • cover play_arrow

    Як працює «Добробат» у Харкові Філіп Дикань


Харків постійно перебуває під ворожими обстрілами — по місту гатять мало не щодня. Часто після атак вибухова хвиля вибиває шибки в будинках, тож їхні мешканці залишаються без вікон. Першими разом із працівниками комунальних служб приходять волонтери «Добробату» — волонтерського руху, створеного на початку квітня 2022 року громадським діячем, ексрадником міністра внутрішніх справ України, ексрадником голови Офісу Президента України Віктором Андрусівим і радником міністра внутрішніх справ України Ростиславом Смірновим.

«Добробат» розшифровується як добровольчий будівельний батальйон, який допомагає постраждалим у нагальному відновленні житла й об’єктів соціальної інфраструктури в містах, що потерпають від обстрілів російських військ, і на деокупованих територіях.

«Добробат» зосереджується на первинній відбудові пошкоджених будівель. Першочергове завдання проєкту — fast recovery, тобто швидке відновлення: перекриття зруйнованого даху, ремонт побитих вікон, підмурування пошкоджених стін.

Осередки волонтерського руху зосереджено в Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській, Запорізькій і Херсонській областях.

Про роботу харківського підрозділу «Добробату» у програмі «Накипіло ввечері» розповіли його керівник Павло Філіппенко та бригадирка Ольга Скорова.


Етери

0%