play_arrow

Етери

Як створити соціальний бізнес? Програма для молодих підприємців і не тільки

micФіліп Дикань today23.05.2024 60

Тло
  • cover play_arrow

    Як створити соціальний бізнес? Програма для молодих підприємців і не тільки Філіп Дикань


Як започатковувати соціальні підприємництва для розв’язання проблем громад, міст і громадян держави загалом? Як систематизувати бізнес-процеси, щоб успішно працювати та впливати на розвиток держави?

Безплатну програму із соціального підприємництва для молодих українців, ВПО, ветеранів і жінок, які бажають створити повністю соціальний бізнес або з відповідним складником, пропонує проєкт Impactpreneurship 2.0 від інтерактивної навчальної платформи FUNdraiser.

Під час онлайн-навчання учасники дізнаються про різновиди соціального підприємництва й оберуть напрям для своєї діяльності, а також побудують бізнес-процеси та пропишуть план створення ідеї. П’ять команд-переможниць отримають грантове фінансування для реалізації проєкту й підтримку менторів протягом трьох місяців після завершення занять.

Навчання почнеться із третього червня. Анкети приймають до 31 травня. Подати заявку можна за посиланням.

Як відбуватиметься навчання? Що учасники дізнаються із 12 модулів? Хто навчатиме? Про це у вечірньому етері Радіо «Накипіло» розповіла голова правління ГО «Міжнародна агенція змін» і керівниця проєкту Impactpreneurship 2.0 Світлана Олєйнікова.


Етери

0%