play_arrow

Етери

«Як ти, друже?» — новий тур гурту Green Grey

mic Кирило Лукаш today08.12.2023 119

Тло
  • cover play_arrow

    «Як ти, друже?» — новий тур гурту Green Grey Кирило Лукаш


Після півторарічної паузи легендарний український гурт Green Grey їде в тур «Як ти, друже?». Десятого грудня о 18:00 у межах цього туру в Харкові відбудеться концерт. Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення гурт відмовився від виконання пісень російською мовою. Зокрема, легендарні хіти «Під дощем», «Мазафака» й «Емігрант» відтепер звучать українською.

Окрім того, під час концерту гурт представить нові композиції, створені за останні півтора року. Композицію «Друже», зокрема, було створено в пам’ять про загиблого героя України.

Тур «Як ти, друже?» відбудеться на підтримку бійця ССО Станіслава Зорія, який утратив ногу, обороняючи місто Бахмут, і залишився єдиним, хто вижив зі своєї групи. Стасові 22 роки, він — чемпіон світу з кікбоксингу, який із повномасштабним вторгненням вирішив обороняти Батьківщину. Військовослужбовець був одним із тих, хто звільняв Ізюм і мужньо захищав Україну від ворога.

Сучасне біонічне протезування та реабілітація у США коштуватимуть 30 000 $. Гурт відкриває збір грошей на протезування разом із благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine, який із 2015 року активно займається відновленням здоров’я українських захисників зі складними випадками ампутацій кінцівок і важкими інфекціями у провідних шпиталях і протезних центрах США. Посилання на банку.

Про пісні рідною мовою та переклад хітів Green Grey, про творчість і нові пісні під час повномасштабної війни, про концертний тур «Як ти, друже?» говорили з вокалістом гурту Дмитром «Муріком» Муравицьким.


Етери

0%