Як у Каразінському університеті заохочують школярів до науки Володимир Носков
Karazin Weekends Legacy: Honoring 220 Years. Так називається освітній проєкт для школярів, що відбувався на канікулах у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.
Понад три сотні учнів мандрували світом науки: долали квест плутаними довгими коридорами й аудиторіями Каразінського університету, розгадували таємниці спільно з викладачами чотирьох факультетів, названих на честь перших деканів цього освітнього закладу. Так школярі не тільки змогли дізнатися багато теорії, але й мали практичні заняття. Зокрема, відпрацьовували надання невідкладної домедичної допомоги в симуляційному центрі, практикували основи таймменеджменту, опановували тонкощі редакторської майстерності, працювали зі штучним інтелектом і брали участь в інтерактивних іграх. А в суботу під час урочистостей учасники отримали подарунки й дипломи.
У ранковому етері ви почуєте більше про проєкт із пізнавального відпочинку в Каразінському університеті. Ведучий Володимир Носков запропонував розширити межі розмови: поговорили, як виші можуть під час війни залучати школярів до серйозної науки (на прикладі Каразінського), щоб вони могли в університетських лабораторіях проводити досліди з хімії, фізики та біології, а також експерименти зі штучним інтелектом. Невдовзі найвмотивованіші можуть стати студентами Каразінського університету.
У програмі взяла участь директорка Центру позаосвітньої діяльності Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Тетяна Чередниченко.