play_arrow

Як виграти призи на всеукраїнському телеуроці з Медіаграмотності

micВолодимир Носков today06.11.2024 54

Background
  • cover play_arrow

    Як виграти призи на всеукраїнському телеуроці з Медіаграмотності Володимир Носков


Запрошуємо в четвер об одинадцятій ранку долучитися до всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Урок із квестом, інтерактивними завданнями й зірковими гостями можна буде переглянути на телеканалі «Суспільне Культура» й на ютуб-каналі «Перший».

Усеукраїнський урок із медіаграмотності реалізовують національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій і «Суспільне мовлення» за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.

Цей телеурок краще переглянути всім класом. Можна долучатися і батькам. Так буде легше виконати конкурсні завдання з медіаграмотності. Класам, які приєднаються до уроку онлайн, пропонують позмагатися за головний приз — поїздку до одного з наймальовничіших міст України на зимові свята. На екранах телевізорів і гаджетів можна буде побачити, як п’ятеро підлітків віком 12–16 років виконають інтерактивні завдання з історії, фактчекінгу та штучного інтелекту разом із зірковими гостями.

Експертами й наставниками для школярів стануть: телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна; експерт у галузі штучного інтелекту й засновник компаній, що працюють на основі ШІ, а також автор книжки про штучний інтелект Олександр Краковецький; історик, автор і ведучий проєкту «Історія без мітів» Владлен Мараєв; фактчекерка й авторка антифейкового проєкту «НотаЄнота» Альона Романюк; провідником по пізнавальному квесту буде відомий телеведучий Тімур Мірошниченко. Це він щороку коментує «Євробачення».

У ранковому подкасті ми дізналися про умови гри для школярів і подробиці всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Також до нас долучилися учні харківського ліцею № 3, які разом із учителем Владиславом Кронгаузом створюють відеоролики, аналізують джерела інформації та вправляються у навичках розпізнавання фейків.

У цьому епізоді взяли участь: керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій України Ольга Кравченко, учні випускного профільного суспільно-гуманітарного класу з поглибленим вивченням історії Олександр Захаровський, Ілля Коваль, Назар Малець і Данило Верещака, а також їхній учитель історії харківського ліцею № 3 Владислав Кронгауз. Цьогоріч пан Владислав увійшов до десятки найкращих учителів України за версією премії Global Teacher Prize.

0%