![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Як живе Дергачівська громада Філіп Дикань
Гостем вечірнього етеру Радіо «Накипіло» став начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко. З паном В’ячеславом поговорили про те, чому Дергачівщина виявилася найбільш підготовленою до російської навали; чому старості Козачої Лопані висунули підозру в колаборації, але потім виправдали її; як відбувається відбудова Дергачівської громади; чи радить голова громади повертатися тим, хто виїхав.