play_arrow

Етери

Захист тепло- й електрооб’єктів від ворожих ракет

micВолодимир Носков today02.10.2023 96

Тло
  • cover play_arrow

    Захист тепло- й електрооб’єктів від ворожих ракет Володимир Носков


Україна готується до різних сценаріїв проходження наступного опалювального сезону. У спеціальні підземні сховища й далі закачують газ, закуповують акумулятори, мастильні матеріали, вугілля та різне обладнання й запчастини. Серед головних викликів під час війни залишаються ймовірні масовані обстріли ворожими ракетами та безпілотниками енергетичної інфраструктури. Тому головним завданням енергетиків паралельно з відновленням ТЕЦ, котелень, електропідстанцій, трансформаторних блоків і високовольтних ліній електропередач є максимальний захист об’єктів енергетики від нових прильотів російської зброї.

Як розповідав журналістам улітку міський голова Харкова Ігор Терехов, на об’єктах критичної інфраструктури, зокрема на ТЕЦ, уже встановили захисні споруди й габіони, а пульти управління та автоматику вивели в бомбосховище. Також він говорив про встановлення 31 блочно-модульної котельні й реконструкцію трьох котелень на Північній Салтівці. Комунальники повинні завершити перекладення 220 км магістральних тепломереж, сподіваються на роботу сучасного турбогенератора, який вироблятиме додатково 20 МВт електроенергії, а також відновлять 60 об’єктів Харківводоканалу.

Минулого тижня в національному телемаратоні Ігор Терехов розповів, що готовність міста Харкова до опалювального сезону становить нині 91 %. А ось як Харків переживе майбутню зиму, то це насамперед залежатиме від воєнної ситуації. Очільник міста висловив упевненість, що до початку опалювального сезону будуть готові на всі 100 %. А тим часом голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов 29 вересня заявив, що Харківщина готова до опалювального сезону майже на 95 %. Він розповів, що, окрім максимального захисту критичної інфраструктури, велику увагу приділяють установленню модульних котелень у деокупованих містах, як-от в Ізюмі, а також допомагають господарям приватних будинків із дровами для пічного опалення. Докладніше про готовність Харківщини до опалювального сезону ведучий подкасту «Накипіло вранці» Володимир Носков поговорив із радником начальника ХОВА Сергієм Магдисюком.


Етери

0%