play_arrow

Етери

Жителі Харкова задоволені діями міської влади, уважають місто небезпечним і пишаються, що є його мешканцями — соцдослідження

micФіліп Дикань today13.06.2024 88

Тло
  • cover play_arrow

    Жителі Харкова задоволені діями міської влади, уважають місто небезпечним і пишаються, що є його мешканцями — соцдослідження Філіп Дикань


Як жителі українських міст оцінюють дії місцевої влади, якість обслуговування та послуг, а також адаптованість міст до війни? Як сприймають корупцію? Нарешті, які загальні настрої містян?

Дослідженню цих тем (усього їх 11) присвячено Всеукраїнське муніципальне опитування, дев’яте за рахунком, яке провела соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI). Опитування проводили у 21 обласному центрі України, за винятком тих, що перебувають під контролем російських чи проросійських сил. Херсон вилучили з вибірки через безпекову ситуацію, яка унеможливлювала особисте опитування. У ньому взяли участь 16 800 респондентів.

Цьогорічні відповіді подано в динаміці супроти попереднього року або попередніх років. Відповіді жителів деяких міст виявилися доволі несподіваними для соціологів, а деякі, навпаки, підтвердили тенденції та припущення — так прокоментував результати дослідження заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів в етері програми «Накипіло ввечері». Також він розповів про те, як мешканці Харкова відповіли на запитання і як можна трактувати їхні відповіді.

З повними результатами Всеукраїнського муніципального опитування можна ознайомитися за посиланням.


Етери

0%