![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_20240525_150959-370x480.jpg)
Зоркін: «Коли ти любиш, то маєш знати» Наталя Вальтер-Буйнова, Аліна Богданович
Харків — це місто, де народжуються нові мистецькі сенси, але нам бракує інтерпретаторів мистецтва, тобто артменеджерів, які орієнтувалися б у місцевому контексті та світових трендах. Чи можна цьому чимось зарадити у візуальному мистецтві? Як це зробити й із чого почати? У свіжому випуску Наталя Вальтер-Буйнова й Аліна Богданович шукали відповіді на ці виклики разом із художником Костянтином Зоркіним.