play_arrow

Станція «Держпром»

Евакуація поранених з фронту 

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today31.08.2023 126

Тло
  • cover play_arrow

    Евакуація поранених з фронту  Марія Малєвська, Олександр Бринза


Вони співають тяжкопораненим, вони евакуюють під обстрілами, вони кинули мирні професії та високі посади далеко від Cходу України — усе задля того, щоб бути там, де нині точиться битва за Україну.

Сьогоднішня «Станція “Держпром”» буде про військових медиків і добровольців, які евакуюють поранених із фронту. Це репортаж із лінії зіткнення, з одного зі стабілізаційних пунктів на Лиманському напрямку.

Це один із напрямків фронту — на межі Донеччини й Луганщини, де росіяни не полишають спроб наступу. І що ближчими стають бої, а штурми — частішими, то більше змінюється статистика поранень. Дедалі більше стає кульових — це означає, що контакт із росіянами щільніший.

Чому перший заступник мера Коломиї покинув роботу в міськраді й поїхав на фронт, як це — учитися на кардіологиню між ротаціями, а також яких пісень зазвичай співають у швидких під час евакуацій бійців? Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%