![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255975261252474864-370x480.jpg)
Фейки з фронту Марія Малєвська, Олександр Бринза
У сьогоднішньому Public talk обговорюємо, як фільтрувати інформацію з фронту, чому вірити, а чому — ні, як і навіщо з’являються вкиди на кшталт «здали село», хто розганяє панічні настрої в дусі «на Харків ідуть штурмом».
Якщо коротко: головна мета ворога — зробити слабшою українську армію. І робить він це не лише ракетами, артилерією та «Ланцетами», але й через інформаційно-психологічні операції, спрямовані на цивільних, бо чи не в кожного бійця є родина. Як працюють ці технології та як ми можемо цьому протистояти — у сьогоднішній програмі.