![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255975261252474864-370x480.jpg)
Інформаційна гігієна під час війни Сашко Бринза, Марія Малєвська
Чи варто підписувати численні петиції? Як шахраї видурюють гроші в родин полонених? Чим шкідливі перепости інформації про зниклих безвісти в соцмережах? Як рідних військовослужбовців вербують у чатах взаємодопомоги? Чи можна за 20 тисяч доларів витягти з полону?
Сьогодні обговорюємо інформгігієну часів великої війни, адже нині це навіть важливіше, ніж чистити зуби, а знати й розуміти ці базові правила має навіть дитина.