• cover play_arrow

    Кутузівка Марія Малєвська, Олександр Бринза


Що таке понад рік жити у підвалі? У селищі Кутузівка під Харковом з десяток люду живе у підземеллі — бо їм більше нікуди йти.

Підвал тамтешнього дитячого садочку у перші дні вторгнення став прихистком для місцевих мешканців — тоді їх було там зо півтори сотні.

Але за цей рік більшість розʼїхалася. Лишилися ті, в кого більше нема будинків. Сьогоднішня «Станція Держпром» — про людей, які доглядають одне одного і покинутих тварин. Про їхній стяг, що пережив у цьому підвалі окупацію.

Людей, які знайшли у колишньому російському штабі портрет Шевченка — брудний і зі слідами від чоботів, відмили та принесли до підвалу.

Людей, які опалюються дровами, що назбирали у замінованих посадках. Які вірять у перемогу та те, що повернуться до своїх відремонтованих будинків.

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Станція «Держпром»

0%