![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2022/09/show-cover-krayuna-square-370x480.jpg)
Люба Морозова Євген Удовиченко
Продовжуємо розповідати про українців та українок, які виїхали за кордон через війну, але працюють над впізнаваністю національного бренду. Героїня нового подкасту «Країна поза країною» — Люба Морозова, художня керівниця Kyiv Symphony Orchestra.
Коли ви слухаєте цей подкаст, оркестр гастролює Європою. Кошти від продажу квитків музиканти відправляють на благодійність. Майже в усіх залах вільних місць немає.