![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2022/09/show-cover-krayuna-square-370x480.jpg)
Оксана Олійник Євген Удовиченко
Війна розкидала людей по різних країнах. Хтось не може зрозуміти, що робити далі й досі, хтось, як Оксана Олійник, швидко прийшов до тями та робить свою справу. Оксана з Полтавщини. Зараз вона в Нідерландах. З початку квітня під її керівництвом там запрацювала школа для дітей, які вимушені були поїхати з України через війну. Як це, запустити з нуля навчальний заклад за декілька тижнів, слухайте в новому випуску подкасту.