play_arrow

Етери

Магістратура в Харківській школі архітектури

micФіліп Дикань today26.12.2023 83

Тло
  • cover play_arrow

    Магістратура в Харківській школі архітектури Філіп Дикань


Харківська школа архітектури 2024 року запустить унікальну магістерську програму для архітекторів та урбаністів, яка фокусуватиметься на подоланні викликів, зокрема спричинених агресією росії, на рівні громад.

Напрацьована в міжнародному вимірі із широким залученням іноземних експертів, ця магістерська програма, на думку її співзасновника — архітектора й митця Олега Дроздова, є першим великомасштабним проєктом міжнародної співпраці в галузі архітектурної освіти. Директором магістерської програми став доктор урбаністики й регіональних досліджень Раян Лок, а партнерами виступили численні європейські освітні інституції.

Студенти матимуть можливість обирати спеціалізацію у сфері урбандизайну чи архітектури або ж набувати компетенції в обох напрямах.

Формула успіху магістерської програми ХША — це 1 рік = 1 громада = 1 збірник рішень. Зокрема, упродовж року студенти працюватимуть над конкретною громадою, досліджуючи її, розробляючи стратегії розвитку, а також проєкти, які матимуть точковий вплив, як-от створення громадських просторів, реконструкція чи ревіталізація будівель тощо.

«Ми усвідомлюємо, що нині бракує експертів, тому дуже важливо, щоб навіть освітній проєкт залишав після себе результати, корисні для громади», — каже Олег Дроздов.

Отже, побудована на тісній співпраці з громадами, магістерська програма моделюватиме реальну діяльність архітектора чи урбаніста та сприятиме формуванню у студентів практичних навичок.

Охочі вступити на магістратуру до ХША мають унікальний шанс ознайомитися з її програмою на зимовому воркшопі Building Back Better: an International Workshop Exploring Solutions for the Sustainable Rebuilding of Ukraine, адже він являє собою мікроверсію анонсованої магістерської програми.

Воркшоп триватиме із 22 січня до 2 лютого 2024 року у Львові й Варшаві. Міжнародна спільнота студентів і викладачів працюватиме в дизайн-студіях обох цих міст, досліджуючи можливості переосмислення забудованого середовища задля відновлення громад і міст.
Завдяки підтримці Норвезької ради у справах біженців участь у воркшопі є безплатною, а учасникам з інших міст відшкодують вартість доїзду та проживання. Ба більше, кожен учасник воркшопу отримає гарантовану знижку 15 % на навчання на магістратурі! Дедлайн подачі заявки на воркшоп продовжено до 30 грудня, а оголошення учасників воркшопу відбудеться 5 січня. Кількість учасників воркшопу обмежена!


Етери

0%