play_arrow

Станція «Держпром»

Навички домедичної допомоги як шанс вижити

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today22.06.2023 31

Тло
  • cover play_arrow

    Навички домедичної допомоги як шанс вижити Марія Малєвська, Олександр Бринза


Їхня робота рятує сотні життів. Вони вчать бути швидкою допомогою одне для одного. Нині навички першої домедичної допомоги критично потрібні як армійцям, так і цивільним. 

Військовослужбовці Збройних сил, волонтери, рятувальники, поліціянти, комунальники, прості мешканці українських міст — накласти турнікета, зупинити кровотечу, зробити непрямий масаж легенів у нинішніх українських реаліях повинен уміти кожен. 

У самому війську навички тактичної медицини й першої домедичної допомоги сьогодні має украй мала кількість бійців — цього вчать не в кожному підрозділі. А 90 % смертей на фронті стаються саме через масовані кровотечі, які можна зупинити, урятувавши життя. 

Сьогодні ми їдемо на тренінг для бійців Сил оборони — його проводитимуть інструктори добровольчого підрозділу тактичної медицини «Схід», що зʼявився минулого року в Харкові. Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%