• cover play_arrow

    Порох в обличчі Марія Малєвська, Олександр Бринза


Понад пів сотні майстрів із лазерного видалення татуювань і перманентного макіяжу по всій країні допомагають постраждалим від вибухів. До цієї волонтерської ініціативи харків’янина Ярослава Вінніченка доєдналися його колеги з усіх регіонів.

Сліди згоряння пороху настільки глибоко проникають під шкіру внаслідок вибуху, що людина може на все життя лишитися із чорними обличчям, руками й ногами.

Й усім, хто постраждав через обстріли й має таку проблему, Вінніченко допомагає у своїй студії безплатно. Нині це здебільшого армійці, а на початку повномасштабного вторгнення першими пацієнтами були цивільні.

Як відбувається перевтілення добровольця Андрія Єфимова, якому вдалося вціліти після вибуху КАБа, ми їдемо подивитися до косметологічної клініки, де працює Ярослав Вінніченко. Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%