![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Про 2023 рік Аня Губанова, Діма Третяк
В останньому цьогорічному випуску Аня і Діма говорили про те, яким був для них 2023 рік, а головне — шукали, що цього року було хорошим
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.