![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Про волонтерство й собак Аня Губанова, Діма Третяк
Сьогодні в нас у гостях волонтер Руслан Омаров, який із перших днів повномасштабного вторгнення ввірвався у волонтерський рух і відтоді допомагає всім, хто того потребує. Говоримо про те, як почався волонтерський шлях Руслана та як так вийшло, що на початку війни він мав двох собак, а тепер — 42 (та ще й таких велетнів, як алабаїв і вовкодавів).
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.