play_arrow

Станція «Держпром»

Як харківські рятувальники працювали у травні

micМарія Малєвська, Олександр Бринза today06.06.2024 49

Тло
  • cover play_arrow

    Як харківські рятувальники працювали у травні Марія Малєвська, Олександр Бринза


Ви знали, що в Державній службі України з надзвичайних ситуацій є такий підрозділ, який складається з рятувальників-спецпризначенців? Вони заходять на об’єкт, коли вогонь локалізовано, а будівля загрожує обвалитися. Або коли нафтопродукти розтеклися вулицею після влучання російського «шахеда» в резервуар.

Травень 2024-го для харківських рятувальників став одним із найскладніших місяців від початку повномасштабного вторгнення. За останній місяць весни, згідно з даними мера Ігоря Терехова, Харків пережив 76 обстрілів.

Це майже втричі більше, ніж у квітні. Сигнали повітряної тривоги лунали в місті приблизно 200 разів і загалом тривали 475 годин. Удари по базі відпочинку, по будівельному супермаркету, по житлових будинках і майже стертий із лиця землі Вовчанськ.

Сьогоднішній репортаж про тих, хто нас рятує, ризикуючи власними життями. Адже нині росіяни дедалі частіше застосовують практику подвійних ударів. А також про тих, хто допомагає харківським рятувальникам. Рушаймо.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Станція «Держпром»

0%