![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Артем Губанов Аня Губанова, Діма Третяк
Сьогодні в гостях у Ані й Діми Артем Губанов — один із братів Ані, який пішов воювати відразу після початку повномасштабного вторгнення, коли йому тільки-но виповнилося вісімнадцять. На момент початку великої війни він учився в 11 класі, тож школу закінчував, коли вже був у війську. У цьому випуску Артем ділиться, чому вирішив піти на війну, як чудом уцілів під час обстрілу ХОДА, як його змінив рік на війні й чи готовий він боронити країну й надалі.