play_arrow

Герої Харкова

«Герої Харкова». Альона Григор’єва

micТаня Федоркова, Володимир Носков today04.06.2024 102

Тло
  • cover play_arrow

    «Герої Харкова». Альона Григор’єва Таня Федоркова, Володимир Носков


Гінекологиня з Куп’янська Альона Григор’єва пережила російську окупацію, вимушено виїхала з рідного міста й нині очолює паліативне відділення Харківського обласного центру онкології. Його створили на базі госпісу.

«Зранку обов’язково обхід. Це не звичайний обхід. Це хвилин десять біля кожного ліжка. Тому що пацієнтів, бабусь і дідусів, треба вислухати. А що їй наснилося? А що в нього на думці? Якщо розвернешся і підеш, вони хвилюватимуться», — розповіла Альона Григор’єва.

У корпусі, де вона працює, понад 60 пацієнтів. Тільки у її відділенні із 17 людей шестеро — внутрішньо переміщені особи. З повномасштабною війною та її наслідками кількість людей з інвалідністю, які потребують спеціалізованої допомоги, більшає, зазначила лікарка. Про допомогу тяжкохворим, зокрема переселенцям із Харківщини, і відмінність госпісу від паліативного відділення слухайте в подкасті «Герої Харкова».

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Герої Харкова

0%