play_arrow

Герої Харкова

Старосалтівська громада й евакуація: Антон Палєй

micТаня Федоркова, Володимир Носков today11.06.2024 66

Тло
  • cover play_arrow

    Старосалтівська громада й евакуація: Антон Палєй Таня Федоркова, Володимир Носков


Від початку російського наступу на півночі Харківщини у Старосалтівській селищній громаді побільшало авіаційних і ракетних ударів. Восьмого червня російський агресор атакував центр села Хотімля: загинув місцевий житель, зруйновано школу й пошкоджено магазини. Увечері 10 червня внаслідок обстрілу Старого Салтова горів автомобіль — загинув іще один житель громади. Під удар не раз потрапляли бази відпочинку на цьому напрямку.

Сім’ям із дітьми, особам з інвалідністю і маломобільним людям у Старосалтівській громаді радили безплатно евакуюватися до Харкова або інших областей України. Це передусім стосується тих, хто в разі погіршення ситуації не зможе виїхати самостійно.

«Коли нам нарешті дозволили бити ворога на його території, що було дуже потрібно весь цей час, то воєнна ситуація значно покращилася», — сказав очільник Старосалтівської громади Антон Палєй.

Як реагують на рекомендацію евакуюватися жителі громади й чи не зупиняють відбудову через активні бойові дії у Вовчанську — Палєй розказав у подкасті «Герої Харкова».


Герої Харкова

0%